Nem okozott nehézséget a Craiova legyőzése

SEPSI SIC - SCM Craiova 70 – 47

Egy jó első félidőt követően két halványabb negyedet produkált csapatunk.
     Jól kezdtünk,  már a 6. percre Bailey kosaraival is 11-4-ra elhúztunk, előnyünk a negyed végére 14 pontos lett (24-10). A második szakasz Dinca zsinórban dobott 7 pontjával kezdődött, a Craiova-iaknak majd’ 5 perc kellett, hogy kosárba találjanak, ezután Valentine kosaraival 43-18-as előnnyel mentek szünetre a csapatok.
   A második játékrészre visszaesett a játék szinvonala, kissé visszaesett a sebesség, az ötletesség is, uraltuk viszont a palánk allatti játékot. A végjáték kezdetére előnyünk  elérte a 32 pontot is, innen viszont engedtük visszakapaszkodni a kék mezeseket. Csak ebben a negyedben „sikerült” összehozni 12 kihagyott büntetőt, mezőnykosarat is csak hármat tudtunk elérni ebben a periódusban. Győzelmünk ennek ellenére egy percig sem forgott veszélyben, végeredmény: 70-47.

Jence Rhoads: "jó első félidőt játszottunk, magas tempót diktáltunk, sok ellentámadást vezettünk. A második félidőben kevesebb pont esett, lassabb volt az iram is. Úgy érzem, hogy a védekezésünk magas szintű volt végig"

SEPSI SIC: Kelemen (1p), Kokovay (2p), Ivanovic (12p/3), Dézsi, Rhoads (13p, 10 assziszt), Sinka, Kajdacsi, Valentine (19 pont, 10 lepattanó), Dinca (9p/3), Bailey (10p), Wampler (4p, 11 lepattanó)

Craiova: Ceasu (5p/3), Bors (2p), Funieru, Toma (10p), Barbu (4p), Prlja (6p), Mitov (10p), Ninu (15p/3), Cutas (3p/3),

Lepattanók: 40-29 (védő 28-20)
Hárompontosok: 14/2 ill. 21/3
Büntetők aránya: 23/8 ill. 4/4
Eladott labdák: 19-22