Gyulafehérvári Egyetem -  SEPSI-SIC 86–68 (28–19, 18–18, 24–16, 16–15)

Gyulafehérvári Egyetem: Ekaterina Abramzon 17p/3, Laura Papp, Tereza Brantlova 10p/6, Alexandra Uiuiu 10p/6, Amanda Thompson 20p,  Laza Enikő 4p, Rebecca Tobin 16p,  Nagy Ildikó, Jovana Vukoje 9p/3. Edző Miroslav Popov

SEPSI-SIC: Kokovay Melánia, Milica Ivanovic, Jence Ann Rhoads 22p/3, Sinka Andrea, Kajdacsi Judit 6p, Mekia Valentine 12p, Elena Dinca 6p/6, Jasmin Bailey 14p/3, Tabytha Donne Wampler 8p. Edző Déri Csaba.

Kétpontos dobások: 49/24 (49%) ill. 41/21 (51%)
Hárompontosok: 11/6 (55%) ill. 13/4 (31%)
Büntetők aránya: 24/20 (83%) ill. 16/14 (88%)
Eladott labdák: 15-23

Folytatta az erőtlen szereplései sorát csapatunk a gyulafehérvári vendégjátékon, pedig nagy vitézkedésre lett volna szükség ahhoz, hogy egy harmadik összecsapásra lehessen menteni a párharcot.  Ivanovic betegen, Rhoads, Kajdacsi és Bailey lábadozófélben vállalta a szereplést, csapatunkban ilyen körülmények közt nem akadt, aki a sereg élére állt volna. Védekezésünkből hiányzott a kellő határozottság, az ellenfél szépen kidolgozott akciókból betörésekből és mezőnyből is hatékony tudott lenni. Ráadásul a hazaiak távoli dobásai akkor találtak be, amikor sikerült felzárkoznunk (6-5, 18-17, 32-29-nél).
      A második félidei bizonytalan játékunk –8 eladott labda 5 perc alatt– nem remélt segítséget adott a vendéglátóknak, ilyen körülmények közt 24 pontosra hízott előnyük. A szakasz végjátéka kissé szépített az összképen, 7 pontot dobva zsinórban 70-53-ra tornáztuk vissza az eredményt.
      A záró játékrész 10-3-mas kezdete egyértelművé tette, hogy a győztes és továbbjutó csapat nem a miénk lesz. Valós lehetőségek hiányában elfáradtak játékosaink, nem sikerült a meglepetés, továbblépett 2-0-as összesítéssel a gyulafehérvári Egyetem, ellenfele az elődöntőben a Targoviste lesz.